| Bogdy4Boss a întrebat:

Salut TPU, mi-am achizitionat un Sencor S-SWM3535BT pentru bricheta de la masina sa ma pot conecta bluetooth cu telefonul dar uneori imi baraie, nu stiu daca poate sa fie o posibilitate dar am cam observat ca la unele melodii nu baraie deloc, la altele baraie urat... aveti idee cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dă volumul mai redus și pe tel și pe playerul mașinii. Mai bârâie așa?

| Bogdy4Boss explică (pentru sierra1):

Am dat volumul mai incet din ala bluetooth si nu mai baraie, se aude bine acum, mersi!

| sierra1 a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Audiție plăcută