| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,mi-am comandat acum cateva zile un mouse pentru gaming, mai exact un mad catz rat 5.Si ma gandeam sa imi cumpar si o pereche de casti tot pentru gaming.Cam ca la acelasi pret cu mouse-ul.Ce casti imi sugerati? Eu m-am mai uitat la Logitech g230.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti recomand astea
http://www.marketonline.ro/casti/casti-razer-kraken-pro-gaming
Sunt pe locul 8 in lume la Best Gaming Headset 2013.
Bune si Logitech-urile, sunt pe ultimul loc din 17.

| RaduHD a răspuns:

Nu accesoriile te fac un gamer adevarat.

| gabrielosss98 explică (pentru RaduHD):

Adevarat dar pentru a putea tine pasul cu ceilalti gameri ai nevoie si tu d accesorii bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Daca vrei o promovare sa ma anunti am o pagina de 1000 de like.