| Simon24 a întrebat:

Mi-am cumparat acum cateva zile un Allview Viper V1 de16gb cu android 4.4 kitkat. Din cei 16gb, 4.6 sunt rezervati sistemului.Imi spune ca am 11.4 gb memorie interna disponibila. Problema e ca nu pot instala mai mult de 1.8 gb aplicatii. E normal sau stie cineva cum pot profita si de restul memoriei?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare prostie, nu trebuia sa cumperi Allview, o sa vezi mai tarziu.

| BobiTheBoi a răspuns:

Allview-urile fac fite. Ai dat multi bani pe el, dar ai sa vezi ca ai mult de furca.