| cosbosro a întrebat:

Mi-am cumparat de curând un smart tv, si am o problema la el pe care la inceput nu o aveam, are intarzieri la comenzile din telecomanda si cand vreau sa redau un film de pe stick are probleme la sunetele de pe fundal cum ar fi vocile dintr-o sala unde se discuta,fosniturile, o melodie de la radio,se aude intrerupt, si vocile presonajelor se aud cateodata intrerupt, si nu este de la film, pentru ca l-am mai vazut odata cand am cumparat televizorul.... Credeti ca ma puteti ajuta cu problema mea? Țin să precizez ca este un Samsung 43j5600. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Resetare din fabrica

| LePotato a răspuns:

Poti incerca sa-l resetezi, daca nu rezolva nimic asta, trebuie dus la service.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Si eu am televizor cum ai tu si e incet din cauza procesorului, insa eu nu am probleme cu sunetul si nici imaginea.Recomand sa mergi inapoi la cei de unde l-ai cumparat sa le prezinti problema ta