| gabriel9977 a întrebat:

mi-am cumparat de vreo saptamana un telefon Samsung Galaxy s6 si am observat ca are o problema cu memoria ram.Mereu sunt ocupati 80%, iar daca incerc sa mai inchid din aplicatii se deschid la lol.Ce as putea sa fac? Dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele aplicati asa sunt facute. Sa porneasca singure. Nu ai ce sa faci decat sa iei Clean Master si sa cureti RAM ul cu aplicatia Clean Master atunci cand iti cere. Sau mergi in aplicatii instalate si dai pe oprire fortata. Aplicatia ramane oprita un timp, dar porneste din nou si iar opresti.

| AlexAlex23 a răspuns:

Instaleaza aplicatia [Clean Master], iar zilnic curata pentru a-ti accelera telefonul.