| pufarina79 a întrebat:

Mi-am cumparat ieri samsung galaxy mini si are in meniu niste aplicatii exra ed care nu am nevoie. cum le sterg?

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Nu cred ca poti sterge aplicatile/sau jocurile date de ei. eu am Nokia 5228 si nu pot sa sterg jocurile lor. big grin

1 răspuns:
| Andreeatha96 a răspuns:

Mergi in ''Setari'' - ''Aplicatii''-''Gestionare aplicatii''... acolo le gasesti pe toate, fie ca sunt de la iei sau descarcate de tine. Si eu am galaxy mini, dar nu am incercat niciodata sa sterg aplicatiile de la eihappy mult noroc