| Ajias a întrebat:

Mi-am cumparat niste casti in ear Sony cu microfon. Le-am probat pe telefon (Allview V1 Viper), introducand mufa complet bineinteles, si suna ca din fundal (un sunet slab ca din butoi). Cand apas pe butonul de pe fir (in locul unde se afla si microfonul) incepe sa se auda normal, dar doar atata timp cat tin apasat pe acel buton, in rest revine la sunetul de fundal. Ce sa fac?
P.S. In laptop nu am problema asta.

1 răspuns:
| Munteanu_Denis_1997 a răspuns:

Castile nu sunt compatibile. Incearca sa nu introduci mufa complet doar 75 % sau 50 %. Si eu am problema asta si mie mi-a mers. Bafta!