| Nobody11 a întrebat:

Mi-am cumparat niste casti noi Sony, ele merg bine in telefon dar in laptop se aud infundat rau! Am umblat la egalizator sunet si setari sunet peste tot si nu merge, iar mufa NU e o problema! Am incercat si cu casti Samsung si alea se aud perfect! Help, va rog!

Dau Funda!;( sad crying

3 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

Pentru ca acele casti nu sunt pentru pc sau laptop, ele sunt facute doar pentru telefon. nu poti face nimic

| Nobody11 explică (pentru Adrian926a):

Pana acum am folosit numai casti de tel pentru laptop si au mers perfect

| Adrian926a a răspuns (pentru Nobody11):

Pai daca ai zis ca ai cumparat casti noi! alea noi nu merg pe pc. sunt compatibile numai cu telefonul, nu toate merg la pc si la tel