| Cosmin2k a întrebat:

Salut, TPU!
Mi-am cumparat o banda RGB si nu stiu cum sa o lipesc, adica dedesubt la birou sau pe marginea biroului, dar problema la biroul meu este ca pe margine este putin rotunjit si nu cred ca pot sa le lipesc pe margine.
Voi cum imi recomandati sa fac? Sa le lipesc dedesbut la birou? O sa se vada misto daca le lipesc dedesbut?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Incearca sa le lipesti in asa fel incat sa nu se vada banda, seara o sa se vada minunat. Succes.

| Cosmin2k explică (pentru Ironwin):

O sa se vada tot la fel de misto?

| Ironwin a răspuns (pentru Cosmin2k):

Da, se vad super si nu deranjeaza la ochi.