| dragangabriel100 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de casti Cougar Immersa Ti si acestea au venit cu adaptor de la un jac la 2(unul audio si unul pentru microfon) acestea se aud dar microfonul functioneaza doar atunci cand este sunet pe difuzor. Microfonul apare si la volume mixer si nu inteleg de ce intrebarea este ce le pot face sa functioneze cum trebuie? Am driver de realtek la placa de sunet.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Cred ca problema o rezolvi cu vanzatorul sau cu producatorul (prin email direct sau trebuie sa aiba forum).