| Relu12 a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta Allview Viva i7 de curand iar la unele jocuri care necesita sa dau stanga-dreapta din tableta nu merge! Vreau sa stiu daca asa e ea sau daca trebuie sa fac eu setarile? in manual nu scrie nimic!

1 răspuns:
| Surtulecs a răspuns:

Frate asa e tableta. Si eu am avut una ca a ta si la fel mi s-a intamplat. Sa sti ca nu toate jocurile sunt compatibile cu toate tabletele sau telefoanele. Conteaza versiunea tabletelor sau a telefoanelor la care a fost inregistrat jocul si versiunea de android! Crede-ma amice asta e de la tableta! Si eu am incercat sa ii fac setarile, dar nu m-au ajutat deloc!