| DieterBortscher a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta, dar inca nu mi-o venit cu coletu... Uitati ce tableta este:
Firma Allview Viva i7 cu procesor Intel® Dual-Core 1. 20GHz, 7"IPS, 1 GB RAM, 8GB spatiu memorie (aici mai bag si eu un MicroSD de 8GB ca sa am 16GB) Wi-fi, Bluetooth, are Android 4.4 KitKat, si are culoarea neagra...
Ce credeti, ii buna? N-am avut bani de una mai scumpa... Asta o costat 300 de lei.

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Este destul de invechita, dar compenseaza cu pretul. Nu te astepta la mare lucru de la ea si vezi ca o sa se mai blocheze. Bine macar ca este.