| MachineGame a întrebat:

mi-am cumparat recent un microfon extern care are o mufa Jack 3.5 mm si cand l-am bagat in laptop se aude un bazait pe fundal (se aude tot timpul) si am descoperit problema : este de la placa de sunet si vreau sa caut un adaptor Jack 3.5 mm la USB ca sa nu se mai auda bazaitul! Va rog sa imi da-ti un magazin sau un loc de unde pot cumpara un adaptor jack 3.5 mm la usb! Multumesc, dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu exista adaptor jack to usb.Cauta placa de sunet pe USB.

| bogdyi a răspuns:

Exista placa de sunet pe usb, adaptor nu exista http://www.pcgarage.ro/placi-de-sunet/filtre/general-interfata-usb/