| Andrei73802717159 a întrebat:

Salut TpU! Mi-am cumparat recent un pc de pe cel.ro.Fain, frumos il deschid, ii instalez windowsul, mai ajustez ceva de pe acolo (precizez ca nu am intrat de loc la setari) cand ii dau shutdown nu mi se salveaza nimic, dar aplicatiile imi raman, dar in rest e ca si cum as fi instalat windowsul din nou, dar mi-au ramas aplicatiile.Ce e de facut?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite-l in service. Ai grija ca ai dreptul la transport gratuit! Ia legatura cu ei in scris: http://bit.ly/2pky6F6

| Bizon95 a răspuns:

M-ai pierdut la "cel.ro", alta firma mai nenorocita nu ai gasit?
ca acum chiar de asta o sa te lovesti, cand te duci cu el la garantie ca e defecta memoria sau ssd-ul