| Gamerul08 a întrebat:

Mi-am cumparat trei ventilatoare pentru carcasă, le-am montat in ea dar pe placa de baza din cate am văzut se conectează pe SYS_FAN care are 4 pini doar pentru in ventilatoe, si restul unde le montez?
Ajutați-mă va rog! Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce simpatic esti...de ce nu te-ai uitat inainte de a le cumpara sa vezi daca ai unde sa le conectezi?
De sursa ai auzit? Foloseste-o!

| blAster85 a răspuns (pentru K0sti):

laughing)))maine va intreba cum se repara un pc arslaughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Vezi daca ventilatoarele vin cu mufe molex, adica mari, albe si cu 3/4 pini in ele. Daca au asa ceva, le pui direct pe sursa.

| K0sti a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Chiar ca esti fabulos! Daca avea, nu intreba...