| Kindal38 a întrebat:

Mi-am cumpărat un dz09 si de ce nu am toate aplicatiile cum ar fi: record voice, calculator si fundaluri. Si nici codul *#00000000# nu merge. DE CE?
DAU funda!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Are dar este un ceas slabut.

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Https://youtu.be/ZgsaIVwx5VU
Sper ca te poate ajuta. Itk explica acolo in mare ce este de facut

| Bizon95 a răspuns:

U LUCKY DOG
in loc sa zici mercic ca nu ai telefonul incarcat cu lucruri NEFOLOSITOARE
si sa instalezi NUMAI ce ai nevoie de pe play store

neaparat vrei mura in gura

eu am S8+... am o TONA de aplicatii pe care nu le-am cerut, inclusiv una de pe galaxy store pe care am surprins-o ca imi baga pe gat reclame tot timpul cu toate ca nu am folosit-o niciodata, si NU am voice recorder si calculator, le-am instalat de pe google play

| darrio2007 a răspuns (pentru Bizon95):

Dz09 este un smartwatch nu telefon.

| Bizon95 a răspuns (pentru darrio2007):

Ah, lol, tare laughing
totusi, cred ca are store, sau ar trebui

| Kindal38 explică (pentru Bizon95):

Este vorba despre un smartwatch?‍♂️

| Kindal38 explică (pentru Crackman):

Nu mere linkul