| hannah527wtw a întrebat:

Mi-am cumparat un hoverboard de la Hoverboard Magazin (hoverboard 10 inch graffiti classic) si mi se descarca foarte repede.
Am iesit mai devreme afara sa ma dau si s-a descarcat in nici 10 minute!
L-am cumparat la sfarsitul lui mai, asa ca nu pot sa zic ca il am demult si ca e normal asta...
Va rog spuneti-mi ce sa fac.

1 răspuns:
| NobodyCanSeeMe a răspuns:

Pai cauta pe net cat ar trebui sa tina bateria in mod normal si daca nu tine la tine cat zice ca e normal, poti sa.l trimiti inapoi daca ai garantie sau sa.l trimiti la reparat, probabil bateria e defect. Se mai intampla sa iasa chestiile stricate din fabrica.