| Fiscutean_David_1998 a întrebat:

mi.am cumparat un kit mouse + tastatura wireless Microsoft sculpt ergonomic desktop, am bagat USB'ul in PC si tot imi scria ca se instaleaza driverele, astept vreo 15 minute si nimic,oare de ce nu merge, poate din cauza windowsului?
P.S: Mentionez ca eu am windows 7.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Baterii ai pus in fiecare?
(adaptor+mouse+tastatura)

Bateriile Sunt bune?
Fac bine contact?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-le pe rand.Intai adaptorul apoi mousul si apoi tastatura.Restartezi dupa fiecare instalare.

| Fiscutean_David_1998 explică:

Baterii am la toate, am gasit pe site-ul oficial un soft sau ce era care zicea ca e facut pentru kitul asta..nush o sa incerc sa gasesc pe rand softurile si sa le instalezwinking