| Ch3ls3a91 a întrebat:

Mi-am cumparat un laptop de un an jumatate si dupa vreo 2-3 luni a inceput sa se blocheze brusc si sa scoata un zgomot gen bazait..nu inteleg de ce..se blocheaza foarte des, mereu cand il aprind..nu are un anumit interval de timp.
CINE MA AJUTA CU PROBLEMA, FUNDA!

2 răspunsuri:
| Anghel_Seby_2000 a răspuns:

Salut, curata si tu ventilatoru, vezi sa nu fie un fir la ventilator, aplica pasta termoconductoare, pe procesor, se mai blocheaza din cauza temperaturi mari, deci schimba pasta!

| Georgiana_Bianca_2001 a răspuns:

Verifică ventilatorul, probabil l-ai folosit când îl țineai in brațe, pe pat, într-un loc de unde putea sa adune scame și praf.