| Iulian29 a întrebat:

TPU! Mi-am cumparat un laptop si am probleme. cu placa video adica... el are placa video dedicata Nvidia geforce 710 si am instalat. driveri etc si cand intru in " dxdiag" la display apare doar
„ Intel HD graphics". Cum sa fac sa-mi mearga placa video dedicata nu cea integrata?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai poti sa o setezi din nVidia Control Panel, gasesti aici mai multe detalii http://serato.com/......s-computer

3 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20111215075009AAa2JXB
Uite aici o alta intrebare ca a ta, unde zic aia ca sunt cele 2 optini : din bio si din nVIDIA control panel

| Rafaello21 a răspuns:

Cred ca ai avea nevoie de un driver installer software!

| Iulian29 explică (pentru Rafaello21):

Si. de unde i-au? Sau imi poti da un link ceva?