| bogdan1319 a întrebat:

mi-am facut un canal de YouTube acum 1 an si jumatate si deja merge foarte bine. Am peste 500 de abonati si as vrea sa ma specializez in cosmetica canalului (thumbnail-uri, channel art, profile picture, etc) adica ce tine de partea de grafica.
Pana acum foloseam Fotor ca sa-mi creez thumbnailuri dar as vrea sa ma specializez si sa folosesc un progrem putin mai profesional. prin 'profesional' vreau sa spun ca atunci cand fac un thumbnail sa pot salva poza (logic) dar si sa pastrez un template adica cand vreau doar sa modific numarul episodului sa pot inlocui doar numarul de pe poza anterioara.
Daca stiti un program va rog raspundeti cu numele programului.

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Photoshop clar. Sau poti folosi GIMP. E la fel ca Photoshop, doar ca-i gratis happy

1 răspuns:
| lizucalisuca a răspuns:

Dar zi-ne si noua canalul tau