| Beaver_Castor_1997 a întrebat:

Mi-am instalat de curand windows 7 si nu am driver pentru placa de baza. Faza naspa e ca nu stiu nici cum se numeste placa de sunet. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Du-te in "windows update", da-i sa caute update-urile dupa care du-te in "optional updates" (depinde uneori update-urile pot fi si la alea importante) si instaleaza-le. uite aici un tutorial http://windows.microsoft.com/......er-drivers

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Scrii in Google Touslesdrivers, click pe mes drivers.descarca programul Maconfig.si install click pe butonul Lancer Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele lipsa, sau versiuni mai noi la driverele pe care le ai.descarca drivarul audio si install

| georgedanielc a răspuns:

Ce placa de baza ai?

| letni a răspuns:

Iti recomand programul everest(aida 64) Il poti folosi si in trial.