| ScortSyndicate90 a întrebat:

Mi-am instalat samurai warriors 4-II fix penultimul pentru ca ultimu este samurai warriors spirit of the sanada si vreau sa le joc in ordine cap coada. Ce voiam sa intreb: Rezolutia maxima a jocului este hd 1280x720, cum o pot marii sa fie peste hd? Sau avand in vedere ca asta este rezolutia maxima a jocului nu se poate marii mai mult de atat? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Atat suporta jocul. Nu ai cum sa cresti rezolutia, daca din setari nu se poate modifica spre o claritate mai buna. Cat timp rulezi jocul, sistemul va folosi rezolutia maxima suportata de aplicatie.