| ManStar a întrebat:

Mi-am instalat windows-ul xp sp 2 si am instalat un driver de sunet Realtek Heigh Definition Audio Driver dar nu se aude nici in jocuri nici pe youtube. Instalarea s-a facut 100% ce as putea face sa fuctioneze! Dau funa!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Ai pus un driver gresit. Foloseste un soft de instalare a driverelor, dar vezi ca daca iei versiune free/trial nu poti lua driverele, doar iti spune care sunt driverele vechi/gresite

| amacasa2caini a răspuns:

Indicat este sa descarci driver genius, acesta scaneaza computerul si descarca automat ultimele updateuri la drivere, si driverele pe care nu le ai. Acele downloaduri sunt securizate si functioneaza foarte bine