| downloadjocurionline a întrebat:

Salut, TPU. Mi-am instalat windows xp sp2 si am luat driver pack si mi-a instalat tot, in afara de placa de sunet imi zice ca nu a putut fi instalata placa de sunet...De unde sa iau un program bun casa imi detecteze si sa mi-a instaleza? Urgent Care raspunde primul funda+vot

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Windows xp sp3 trebuie instalat, drive pack online, dar driverele sunt prea noi, pentru xp foarte greu gasesti, asta o spun din exprienta

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Driver genius e de plata.
daca nu stii ce placa de sunet ai instaleaza slim drivers free:
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php

Răspuns utilizator avertizat
| gelu1970 a răspuns (pentru downloadjocurionline):

Vad ca nu ai nici idee de unde sa il descarci daca eu ti-am dat pagina fabricantului.
e partener Microsoft.
e un program ce iti detecteaza driverele lips si cele neactualizate si iti da posibilitatea sa le descarci si sa le instalezi.
cumpara driver genius. costa 29 euro.
ce antivirus folosesti de ti-a detectat slim drivers ca virus? Dumnezeule mare.
uite daca vrei iti instalez eu placa video prin intermediul teamviewer.
insa as putea sa iti fur ip-ul sau sa iti fur date din calculator.

Răspuns utilizator avertizat
| gelu1970 a răspuns (pentru downloadjocurionline):

Fara comentarii...
iti sugerez sa iti instalezi driverele fabricantilor nu cele oferite de Microsoft windows. in plus tine minte: in 85% din cazuri placa de sunet e Realtek

| Scorpiel a răspuns:

Incearca ce Genius driver, sigur iti vei rezolva problema.

Răspuns utilizator avertizat