| mariuscraiova a întrebat:

Mi-am luat ieri un samsung c3010 nou si nu mi-a dat cd cu drivere pentru usb.Am cablu de date si cand fac conexiunea nu mi se intampla nimic.Doar mi se incarca telefonulhappyPLZZ ajutati-ma DAU fundita

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Instaleaza Samsung c3010 pc suite, daca doresti doar deschiderea cardului de memorie nu este necesar.Conecteaza cablul USB intre pc si telefon selecteaza data storage din telefon la conectare si in my computer se detecteaza cardul de memorie.
http://translate.google.ro/....../translate

| ElShaarawy a răspuns:

Du-te la un specialist la Orange sau Vodafone, Cosmote etc.