| o0DarKneSs0o a întrebat:

Mi-am luat niste casti cu microfon si totul a fost ok. Se auzeau foarte bine, microfonul mergea bine. Pana cand astazi. Vorbeam cu cineva pe skype si mi-a zis ca se aude doar un bazait puternic si doar atat. Ce as putea face? Am dat 53 de lei pe ele si le-am luat recent. Nu as vrea sa le arunc asa pur si simplu.

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Cateodata si eu mai am un bazait la castile mele razer. Ai incercat sa scoti mufa sa o bagi inapoi. Sa inchizi si sa suni iar acea persoana pe skype? Daca orice ai face microfonu bazaie. Ala nu ai ce face decat sa cumperi un alt microfon sau sa le returnezi.

| o0DarKneSs0o explică (pentru FlorinCiokan):

Ok, mersi de raspuns.