| efervescent99 a întrebat:

mi-am luat niste casti scorpion order H8327 si dupa ce vorbesc cam o ora pe skype nu mai merge microfonul,dar nici cel de la camera, niste sfaturi?
Funda

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Poate nu poti sa vorbesti mai mult de o ora pe skipe. cum e si la telefon. dupa o ora se intrerupe.

dar sunt curios, ce vorbesti timp de o ora? reciti luceafarul?

| efervescent99 explică (pentru octav005):

Daca vrei sa stii vorbim si 4-12 ore pe skype pentru ca suntem jucatori de lol, am rezolvat toata problema era ca aveam bagate gresit firele si o ora vorbeam pe camera web..ms oricum

| octav005 a răspuns (pentru efervescent99):

Ok

| efervescent99 explică:

Va rog mai repede