| iMwrr a întrebat:

Mi-am luat o pereche de casti de calculator si nu stiu de ce cea din stanga (L) se aude mai incet ca cealalta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut tongue Incearca sa impingi mai tare cablul de la casti, adica ala pe care il bagi in pc, sa se conecteze la pc, si sa rotesti putin de aia, in timp ce impingi tongue Si eu mai patesc asa, e din cauza semnaluluiwinking.

| iMwrr explică:

Pai un prieten mi-a spus ca castilea astea de gaming ce mi le-am luat ca asa e modelu la castile de gaming...una mai tare ca cealalta... oricum multumesc

| maria9888 a răspuns:

A pentru pc, cred ca trebuie sa umbli pe la setari ceva si sa egalizezi sonorul in ambele casti. mi s-a intamplat cu boxele mie. sper ca am fost de ajutorbig grin