| neymar192 a întrebat:

mi-am luat o tableta de curand Prestige 8.0 Hd, totul a mers bine si frumos puteam sa descarc orice pana cand am pus-o la incarcat si si-a dat reset singura, de atunci imi spune ca nu mai am memorie deloc >>SetariStocareSpatiu total 0 >Spatiu disponibil 0. Va rog ajutati-ma nu stiu ca sa-i fac

5 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Ai încercat să ştergi tot ce ai pe ea şi apoi să-i dai reset din nou?

| neymar192 explică (pentru Rakanishuu):

Da am incercat dar nu se inchide cand dau reset imi spune "Asteptati sa se inchida" si nu se inchide, dar de fiecare cand se inchide imi da reset adica trebuie sa-mi fac cont nou, limba, data ora..nu stiu ce sa-i fac.

| Rakanishuu a răspuns (pentru neymar192):

Du-o înapoi de unde-ai luat-o şi întreabă-i pe băieţi ce are. Dacă tot nu merge... ai garanţie la ea, da?

| neymar192 explică (pentru Rakanishuu):

Da,am garantie.

| Rakanishuu a răspuns (pentru neymar192):

În cazul ăsta o poţi schimba dacă nu merge nici după ce le-ai dat-o.