| LANSYNG a întrebat:

Mi-am luat recent niste casti wireless Arbily T8, la inceput se sincronizau, trebuia sa ma conectez la bluetooth doar la casca din stanga si mergeau ambele, acum nu se mai sincronizeaza nici daca ma conectez la ambele odata, canta pe rand. La alte telefoane se sincronizeaza dar la al meu de ceva timp nu, inainte mergeau, nu stiu ce sa le fac...o fi o setare din telefon?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a functiona, ai nevoie de 2 cai de comunicatie simultane, ambele admise din telefon.
Daca ascunzi identificarea pe telefon, atunci nu se vor "vedea" intre ele.
Verifica-ti reglajele Bluetooth pe telefon!

| vatacostinsilviu a răspuns:

Castile wireless merg foarte bine sa asculti muzica numai prin wireless vezi la un telefon cu wireless si o sa mearga bine daca nu ai telefon cu wireless cumpara un telefon mobil cu wireless