| HeadShot12 a întrebat:

Mi-am luat un calculator nou si niste casti noi.Castile au doua fire:unul pentru microfon si unul pentru casti...Atunci cand le conectez la PC nu imi merg,pur si simplu.(Si nu,castile nu sunt stricate, le-am conectat direct la boxe si au mers...)Imi puteti spune ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Vezi sa nu fi pus invers, adica mufa microfonului in lucul mufei castilor!

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

La care boxe? boxele mergerau din calculator? si in ele ai pus castile? sa fie mufa jack a castilor in placa audio la culoarea verde! fii mai explicit!

| HeadShot12 explică (pentru RS4):

Da: calculator-boxe-casti! In boxe puteam sa bag doar mufa de culoare verde, adica castile!

| HeadShot12 explică (pentru RS4):

Am rezolvat pana la urma...ti-am dat funda pentru ca ai incercat sa ma ajuti, mersi!

| RS4 a răspuns (pentru HeadShot12):

Vezi sa nu fi pus invers, adica mufa microfonului in lucul mufei castilor!

| HeadShot12 explică:

Da,le am! Pur si simplu nu imi detecteaza castile, bro!