| darix360 a întrebat:

mi-am luat un ps4 și as vrea sa iau jocuri gratis de pe PS store cu ajutorul tutorialele de pe Youtube (Glitches),dar înainte sa încerc ceva am vrut sa va întreb, funcționează vreun tutorial de pe Youtube? *
Funda *

Răspuns Câştigător
| owneriest a răspuns:

NU,poti sa primesti ban
Dar este alta metoda cu accounturi
Gasesti un magazin online si ei iti dau accounturi la un pret mic si instructia cum sa faci download si sa instalezi.100% legal si mult mai ieftin

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Poti sa iei jocuri gratis! de pe playstation store! dar cum adica sa iei cu tutoriale! omule nu ai nevoie de tutoriale! descarci jocul gratis! si astepti sa se descarce! e si apoi vezi tu ceea ce este de facut! doamne auzi tu cu ajutorul tutorialelor! ce tampenie!