| serioux27 a întrebat:

Mi-am luat un Samsung Galaxy S Plus nou nout de la Vodafone. Mi-am luat aplicatia Yahoo Messenger de pe Android Market si am intrat si era totul in regula. Am sincronizat contactele de pe mess cu cele din agenda telefonica, cand au ajuns in agenda telefonica. le-am sters. nu stiu de ce.big grin. si implicit le-am sters si din mess. cum sa fac sa le pun inapoi? Am reinstalat messu`!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Eu am un S2 si asa mi-a recomandat cel de la vanzare.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai Samsung Kies pe pc cand te conectezi cu telefonul se face sincronizarea automata si iti reapar contactele in telefon.Eu mereu le sterg din contacte pe cele vechi dar dupa conectare cu pc-ul revin. Daca vrei detalii mai multe da mesaj pe privat.

| serioux27 explică (pentru darrio2007):

Eu sunt membru Junior. nu pot sa iti dau mesaj privat. Dar nu folosesc Samsung Kies.

| darrio2007 a răspuns (pentru serioux27):

Eu am un S2 si asa mi-a recomandat cel de la vanzare.