| Bogdy4Boss a întrebat:

Mi-am luat un smartwatch dz09 si nu stiu de ce nu merge sa folosesc facebook, google... Am bagat cartela telekom cu 50 mb sa vad daca merge si cand dau zice ca nu este valabil... Va rog mult ma puteti ajuta?! Incerc orice, numai sa-mi mearga!

5 răspunsuri:
| Bogdy4Boss explică:

De la o firma "Import Market" deci ai idee cum sa-l fac?

| paulwalkerfan a răspuns:

De unde l-ai luat?

| Davies_David_1995 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu, va rog sa ma ajutati vreau sa-mi mearga internetul sau Facebook whatsapp

| TheDasher a răspuns:

Daca ai rezolvat problema imi poti spune si mie cum ai facut?

| Stefstef10 a răspuns:

Cum ai rezolvat pb? aceeasi o am si eu, cumparat de la aceeasi firma.merci pentru raspuns