| Maryoo a întrebat:

Mi-am luat un telefon cu sistem de operare Ultimate Android, mi-am facut setarile pentru internet de pe siteul de la Orange : http://www.orange.ro/setari-telefoane/, Semnal 3G am, dar totusi cand intru pe un site zice: Problema de conectivitate date: Comunicarea cu serverul a esuat. Incercati mai tarziu.

2 răspunsuri:
| ioanalexandru a răspuns:

Iti recomand sa apelezi gratuit 408, si sa soliciti transfer catre un consultant.

| denisXP a răspuns (pentru ioanalexandru):

Asta am patit si eu. uite ce trebuie sa faci ...intra unde ai toate conexiunile la internet inclusiv cea de la Orange. Stergele pe toate dupa care descarca din nou configuratia de la Orange si o sa mearga big grin functioneaza 100% Funda?:devil