| NuAmNume93 a întrebat:

mi-am luat un telefon Lenovo A560, insa nu ii mergea netul din cauza setarilor, cu greu i-am gasit setarile si acum merge insa cam face figuri Android-ul, merge destul de greu, de multe ori vreau sa intru intr-o aplicatie gen, Facebook sau camera dar dupa cateva secunde sau un minut imi iese inapoi afara singur, si se misca greu Android-ul. daca l-as duce la resoftat sa ii schimbe Android-ul isi va reveni? va merge mai bine? sau din ce cauza merge greu androidul si la unele aplicatii nu raspunde cum trebuie?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Resoftat? :))) Man resoftatul e inutil de cand au aparut Android si ios. Pnetru ca nu ti-l resofteaza :)) Ii da o resetare generala si atat. Si iyti cere si bani degeaba.
Aici iti explica cum sa il resetezi singur
https://www.youtube.com/watch?v=K7kkWr3PLKY

Răspuns utilizator avertizat