| Niculae_Gaby_1980 a întrebat:

Mi-am luat un televizor LG 26LED350 si cand pun USB nu are cinema.M-am uitat si pe youtube si degeaba,aia aveau cinema, i-am dat si resetare, ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ce intelegi tu prin "cinema"? nu reda filmele sau cum sa nu inteleg...

| Niculae_Gaby_1980 explică (pentru Evolution):

Asa se numeste tongue da nu imi arata cinema sa vad filme pe tv cand pun USB

| K0sti a răspuns:

Poate media player! Scrie in carte ca are?

| Niculae_Gaby_1980 explică (pentru K0sti):

Da,si ca sa stii nu e smart happy

| K0sti a răspuns (pentru Niculae_Gaby_1980):

Nu trebuie sa fie smart ca sa aiba media player!

| Evolution a răspuns (pentru Niculae_Gaby_1980):

Omule nu stiu ce intelegi tu prin "cinema".
E o functie sau cum? te referi la media player?
Vezi ca pe cartea tehnica trebuie sa scrie ce tipuri de filme merg sa redea (adica formatul gen nume.mp4 nume.avi etc.)
Nu stiu la ce te referi, poate te referi la modul "cinema", aia merge activat doar din setari si unde iti permite softul tv-ului.

| Niculae_Gaby_1980 explică (pentru Evolution):

Nu ma, USB hack la LG 26led350