| DeejayHidden a întrebat:

Mi-am reincarcat cartela chiar astazi, am bagat optiunea,totul,dar cand vreau sa activez internetul dupa ea nu imi incarca nimic... mentionez ca nu sunt pe abonament, ci pe cartela normala, Vodafone! Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

De ce nu tragi o fuga pana la un magazin Vodafone? te va lamuri aia de acolo

| fpr139 a răspuns:

Cartela e nouă? În caz contrar, înainte făcea la fel? Ai activat serviciile de Internet? Confirmat SMS-ul de configurare?

| DeejayHidden explică (pentru fpr139):

Nu,cartela nu este noua, dar si inainte facea la fel, dar tin minte ca a mers candva, probabil este de la setarile internetului din cate am auzit, dar nu stiu cum sa le fac, ma puteti ajuta?