| ajutorul3zz a întrebat:

Salut TPU,mi-am reinstalat windows-ul si cand vreau sa ma loghez pe Skype cu facebook-ul imi zice: Cookies Required. Cookies are not enabled on your browser. Please enable cookies in your browser preferences to continue.
Pe Google chrome merge facebook, pe internet explorer merge facebook.Ce fac in cazul asta?

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

" To disable Skype browser cookies, open Skype and select Skype > Privacy, and then uncheck the box that says Accept Skype Browser Cookies. Click on Save. "

sursa https://support.skype.com/en/faq/FA1390/what-are-skype-cookies?