| Danyel129 a întrebat:

Mi-am trimis tableta E-Boda Revo R80 la service (la ei la cei de la e-boda) iar luni au fost 2 saptamani de cand am trimis-o. Pe garantie scrie ca daca trimit in service ar trebui sa o primesc dupa doua saptamani, dar inca nu am primit-o. Ar trebuii sa ii sun sau sa mai astept? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| DonBass a răspuns:

E ceva absolut normal.Eu am asteptat cu un Ipad Air 1 luna. si la fel scrie!
Daca in decurs de 1 luna nu o trimite. ar fi bine sa ii suni!

| Danyel129 explică (pentru DonBass):

Intrebarea a fost pusa in martie. Tableta am primit-o demult.

| DonBass a răspuns (pentru Danyel129):

Imi cer scuze. nu am observat...