| ButterflyAlina a întrebat:

Salut,TPU! Mi-am uitat parola de la telefon..Android...Numai ca parola nu era tipar, ci cu cifre...Nu mi-o pot aduce aminte.Va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi softul daca nu iti aduci aminte

| Andrewquq a răspuns:

Daca nu ai senzor de amprenta s-ar putea sa îi dai un hard reset. Apasă butonul de pornire, apoi cel de home (din mijloc) și cel de volume up in aceasta ordine și tine le apăsat. (Aceasta combinație diferă în funcție de modelul telefoanelor). După ce ai făcut asta, folosind butoanele de volum navighează prin acel meniu și selectează reboot sau factory reset apăsând butonul power. Ți se va reseta la setările din fabrică și îți vei pierde toate datele.
Poți căuta mai multe despre asta pe google