| anonim_4396 a întrebat:

mi-ar fi de mare mare mare ajutor daca mi-ati zice ce placa video (ddr,tip etc ) merge pe calculatorul aceste, si daca imi puteti recomanda ceva dar sa fie sub 1 milion(100 lei)

http://www.pchouse.ro/hp-dc7900-c2d-3-00.html

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Majoritatea placilor video cu slot pci express. Dar sub 100 lei, mare stralucire de placa video si pentru jocuri, nu gasesti. Nici nu stiu ce placa video sa-ti recomand deoarece la nici un magazin nu sunt placi video sub 100 lei. Cauta si tu pe olx/tocmai.ro

| K0sti a răspuns:

Iti trebuie o placa video low profile!

| marian5693 a răspuns:

Daca are slot pci poti pune orice placa cu pci, indiferent ce ddr are, dar la pretul asta gasesti doar la mana a 2-a(una mai slaba).