| ogeorgem a întrebat:

Mi'as dori si eu niste jocuri care sa mearga pe un Asus M32AD cu specificatiile:
*Procesor: Haswell, Intel® CoreTM i5-4460, 3200MHz
*RAM: 8GB DDR3
*Memorie HDD: 1 TB
* Placa video: nVidia GeForce GTX 745, 4GB
Jocuri de care NU sunt atras: Batman, Mortal Kombat, simulatoare orase sau ferme sau cele care sunt de genul lui Metin, sport.
Jocuri care le am: Gta V, Euro Truck Simulator 2.
Jocurile care imi plac sunt cele de actiune, aventuri, horror, razboi si simulatoare
Multumesc anticipat si rog seriozitate!
Scuze pentru categorie dar cea cu jocuri PC am observat ca nu mai exista.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Mafia 2, Outlast, Battlefield4, Forza Horizon 2, Tomb Raider, Far cry 3, Far cry 4, Max Payne 3, Battlefield 3, Assassin screed black flag, assassin s creed 1, 2, 3 Unity,

| edy45svmag a răspuns (pentru Sn4k3):

Ar mai fi Diyng Light, Metro last light, Deadpool, Fifa 15, Fifa 14, Nfs Most wanted 2012, Nfs the run, Skirym, Dead Space 3, Crisys 3, Unchearted. Funda?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Scrie pe google jocuri pc 2015 sau doar jocuri pc ce vrei tu si o sa iti dea multe site-uri cu multe jocuri din care sa alegi.

| ogeorgem explică:

Va rog nu cersiti funda si inainte sa raspundeti cititi de 2 ori.