| alexandru5678 a întrebat:

Mi-ati recomanda sa imi cumpar Huawei p8 lite? Ma tot gandesc la ecranul lui. Nu stiu cum e asa pe laterala. Parca are ceva barii nergre sau mi se pare mie? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E foarte bun la pretul respectiv, mai ales ca astazi sunt niste reduceri pe eMAG, http://l.profitshare.ro/l/3780743 La 619 ron e foarte bun, bateria te tine mult, camera destul de buna si procesor rezistent, telefonul e si optimizat pentru aplicatii, merg foarte fluid. N-are rost sa-ti iei altceva la suma respectiva daca te atrage un Huawei. N-o sa regreti!

4 răspunsuri:
| StefanDrg a răspuns:

Mi-e nu-mi place telefonul ala

| anonimg a răspuns:

Cel mai bine este sa vizitezi magazine care vand telefoane mobile: telekom, Orange, Vodafone, altex, media galaxy, etc., si sa soliciti un angajat sa iti arate telefonul respectiv. In felul acesta poti sa il tii in mana, sa il butonezi, sa vezi cum raspunde la comenzi; sa vezi daca iti place. Numai in felul acesta iti poti face o parere cat mai exacta despre acest telefon.
Nu te costa nimic sa il soliciti ca sa il vezi.

| alexandru5678 explică (pentru CM7YRE):

Il i-au la abonament. Telekom.

| CM7YRE a răspuns (pentru alexandru5678):

Si mai bine. "nu dai niciun ban". O sa fie bun telefonul, ai sa vezi.