| Vasy0105 a întrebat:

mi-au dispartut din like-uri pe facebook de ce?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Curatenie Fecebook. E si un articol printr-un ziar, am citit acum vreo 2-3 zile, ceva de genul..." Facebook a inceput curatenia profilelor si like-urilor false", deci e posibil sa fie de la ei.

4 răspunsuri:
| HighParadox a răspuns:

Probabil ca persoanele respective si le-au luat inapoi, ori se poate sa fie vreo eroare.

| Vasy0105 explică (pentru HighParadox):

Nu cred deoarece persoanele care erau online atunci nu imi dadusera like

| Addicted2Music a răspuns:

S-ar putea ca persoanele sa fi dat unlike sau sa-si fi sters conturile de facebookwinking

| BoDoGFX a răspuns:

Probabil anumite persoane au dat
Dislike/Mi-a Placut!

Mult Succes in continuare!