| Xenoverse a întrebat:

mi se inchide greu laptopul adica eu dau shut down si astept vreo 30 sec pana sa se inchida si de fiecare data trebuie sa dau force shut down, va rog ajutati-ma dau funda.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Windowsul este incarcat. O curatare a Windowsului este necesara sau trecerea pe Linux.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune I un SSD

| gelu1970 a răspuns:

In functie de versiunea de windows ce folosesti sunt anumite "trucuri" ce trebuiesc facute sistemului de operare.

| TeRogLasama a răspuns:

Asa si mie numai ca eu am pc
Mereu doar Force Shut Down si dupa cand il aprind toate iconitele nu sunt la locul lor