| BountyWG a întrebat:

Nokia X7 are android sau windows phone? Daca e android de care e? exemplu:4.1.2 Jelly Bean. FUNDA

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu.Acest model are Symbian Anna OS, upgradabil la Nokia Belle OS.Vezi aici:
http://www.gsmarena.com/nokia_x7_00-3664.php
Daca îl ai sa ai grijă de el că e telefon bun.Succes

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E greu sa dai pe google: OS Symbian Anna OS, upgradeable to Nokia Belle OS
Deci nu are nici android, nici windows phone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan nu exista nici un Nokia care sa aiba Android, abia acum urmeaza sa apara asa ceva. happy

| pbsolver a răspuns:

Nu exista Nokia care sa fi plecat (vreodata) din fabrica cu android.