| edy45svmag a întrebat:

Nu am mai intrat de mult pe acest site si daca tot am intrat asa vrea sa imi recomandati un laptop pentru internet adica sa mearga pe internet calumea dar sa fie si ieftin! De preferat sa fie si cu o placa bunicica adica sa pot sa joc si ceva jocuri noi! PLSSSSS!

5 răspunsuri:
| Dey09 a răspuns:

Ce buget? Ce jocuri? La ce il mai folosesti?

| SimonaSimona01 a răspuns:

Top :
1.Asus
2.Toshiba
3.Lenovo
4.Hp
5.Apple

| EneCristian a răspuns:

Da si un buget? si ce gen de jocuri? fiindca astea noi chiar cer ceva.

| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand sa mergi numai pe Dell. Spre exemplu acesta http://bit.ly/1NZA6Sa are caracteristici super la pret mic. Este cu procesor quad core, hard de 500Gb si costa numai 1299 lei.

| edy45svmag explică (pentru Dey09):

Sa fie cam 15 milioane si sa ma pot juca jocuri decente sa fie bun pentru media si sa aiba o placa de ce nu dedicata