| Enea_Șerban_1997 a întrebat:

Nu de curând mi-am luat un Huawei p10 lite nou. Și observ ca în jocul meu pe care îl joc :Clash royale, culorile se schimba. Adică uneori sunt normale și uneori foarte șterse. Galbenul e mai deschis decât trebuie și tot așa. Dacă fa screenshot, în screenshot culorile apar asa cum ar trebui. Știți cumva de ce?

2 răspunsuri:
| CrISIS3322 a răspuns:

Se încintă telefonul? nu văd altă problema decât dacă ai umblat pe la setări la debugging settings pe la 2d rendered games force mxaa sau ceva de genul.

| Enea_Șerban_1997 explică (pentru CrISIS3322):

Nu se încinge, nu nimic...